Svit Art

Компанія Svit Art розпочала свою діяльність в 1995 році як імпортер і ритейлер репродукцій європейських виробників.

Згодом компанія еволюціонувала в виробника з величезним банком власних зображень, які розроблялися під потреби ринку і з урахуванням клієнтських бажань. У розвиток власної бази зображень репродукцій і гобеленів було інвестовано значні ресурси. В цей же час виробничі потужності компанії комплектуються новітнім обладнанням для виробництва і зшивання рамкового багета і виробництва інших видів продукції.

Під іншими видами продукції ми маємо на увазі вироби з дерева і гіпсових складів. Такі як: ключниці, шкатулки і аерографічні об’ємні картини виготовлені за запатентованою технологією з використанням технологій світових виробників зайнятих в литві точних виробів з полімерних і полуполімерних матеріалів.

Паралельно з цим розробляються декоровані принти для репродукцій, тобто принти з частковим або повним нанесенням лаків (УФ, гліттерних), принти з частковим нанесенням фольги методом як гарячою припресовки тигель так і методом холодного вибіркового нанесення фольги на принт і друковані зображення на полотнах, які сформували категорійності групу безрамних репродукцій. Постійний розвиток дало особливий поштовх у розвитку компанії і вже 2008-2009 роках компанія розуміє, що тільки власне виробництво багета дасть нашому споживачеві варіації вибору якісного продукту на 100% виробленого в Україні.

Участь в тематичних виставках сформувало стійку впізнаваність бренду Svit Art на ринку,  як аналогу асортиментної варіантності і якісного продукту.

Компанія Svit Art надійний і гнучкий партнер в бізнесі і відповідальний виробник, що йде в ногу з часом для максимального задоволення клієнтських потреб.

Показати фільтри
Показати фільтри