📞 +38 (097) 743 71 01

Літні ціни на вишивку !

Довідка по оплаті онлайн

Авточернетка

Оплата через приват 24

Після того як ви потрпляєте на сторінку (як з ліва) вам залишається тільки настиснути кнопку оплатити після чого ви будете направлені вже до знайомого вам Приват24

Умови оплати та доставки

Інші способи оплати

Також ви можете обрати інший зручний спосіб оплати (див фото з права). Для цього вам потрібно натиснути на “Інші спомоби оплати” на сторінці оплати (як з права) та обрати будь який зручний для вас варінат:

  • Оплата картою (підійде картка будб-якого банку) сторінка захищенна наскрізним шифруванням. Тому ваші данні будуть у безпеці. Ми НЕ зберігаємо данні ваших карток.
  • Оплата готівкою через терміниали приват банку. Після вибору цього пукту слідкуйте за підказками на екрані.
  • Мастер пас та ВізаЧекаут ми не розглядаємо в цьому гайді оскільки ті хто цим користуються і самі добре розбираються в даній технології.
  • Оплата готівкою – це оплата за реквізитами. Ви можете проплатити як у відділенні банку так і через свій інтернет банкінг за вказаними реквізитами. Після вибору данного методу слідуйте за підказками на екрані.
Авточернетка

Оплата картою

Оплатити можна будь-якою картою. Будь то – кредитна дебитова, пинсыйна чи зарплатна картка. Ми та сервіс оплати НЕ зберігає данні ваших карток. Сторінка оплати захищенна сертифікатами комод та наскрізним шифруванням, тому ваші данні у повній безпеці.

Якщо ви відмовитися від товару гроші атоматично повернуться вам на картку.

Авточернетка

Оплата готівкою через термінал

Данний метод оплати також достпний нашим покупцям і можливо стане у нагоді коли у вас відсутні кошти на карткових рахунках а переплачувати за поштові послуги (зворотню доставку) у вас немає бажання.

Авточернетка

Оплата готівкою / за реквізитами

Для селищ де відсутні термінали, ми залишаємо можливість оплати через відділення банку, укрпошти чи інтернет банкінгу за реквізитами. Після вибору даннго методі вам будуть представлені реквізити за якими ви зможете здійснити платіж.

Сподіваємось вам стане у нагоді данний гайд (інструкція) і вибудете одним із щасливих покупців нашого інтрнет мазазину.

У разі винекнення складнощів на будь-якому кроці формування замовлення зветратейтесь за телефоном  +38 (097) 743 71 01 або пишіть у наш чат на сайті. Ми завжди готові вам допомогти !

Тех. підтримка сайту ❤️

Позначки товарів
tela-artis Букет ВОДОРАСТВОРИМЫЙ флизелин ВОДОРАСТВОРИМЫЙ флизелин (не клеевой) ВОДОРАСТВОРИМЫЙ флизелин с рисунком Вышивка бисером МикаА Вышивка на канве Именная икона Канва Котенок Натюрморт Новый год Пасха Поздравления Святые Схема для вышивки бисером игрушка Схема для частичной вышивки бисером МикаА Схема нанесенная на канву для вышивки нитками Схема под бисер Схемы под бисер Цветы Щенок бант для корзины бисером вышивка бисером ангел вышивка бисером религия детский набор для вышивки крестом иконы иконы микаа канва для вышивки канва с фоном для бисера канва с фоном для ниток кися оптом поздравления схема бисером схема схема для вишивки бісером схема для вышивки МикаА схема для вышивки бисером схема для вышивки бисером МикаА схема для частичной вышивки бисером схемы для вышивки бисером схемы для вышивки на ткани фон на канве цветная канва