📞 +38 (097) 743 71 01

Літні ціни на вишивку !

Про нас

Магазин «Zefir» має багаторічний досвід  роботи з продажу матеріалів для творчості та рукоділля. Ми працюємо з більшістю провідних виробників  України та світу, що надає нашим клієнтам можливість отримувати новинки  одними з перших .Асортимент магазину  може задовольнити потреби найвибагливішого клієнта: схеми для вишивки бісером, бісер, допоміжні матеріали(голки, п’яльця,нитки,ножиці), муліне , матеріали для декупажу, флорістики, канзаші,гудзики, намистини та багато іншого.

  Купуючи у нас ,ви завжди будете задоволені асортиментом, якістю товара, ціною, обслуговуванням  та швидкістю доставки.

Ми відкриті для спілкування. Професійні менеджери допоможуть вам з вибором  товара та нададуть консультації по всім позиціям, які представлені на сайті.

Ми гарантуємо товар належної якості, увагу до кожного клієнта, найшвидші строки обробки замовлення та доставки товару.

З нами ви заощаджуєте свій час, грощі та зусилля. Ми зробимо кожну вашу покупку у нас  вдалою, вам залишиться тільки насолоджуватися творчістю.

Позначки товарів
tela-artis Букет ВОДОРАСТВОРИМЫЙ флизелин ВОДОРАСТВОРИМЫЙ флизелин (не клеевой) ВОДОРАСТВОРИМЫЙ флизелин с рисунком Вышивка бисером МикаА Вышивка на канве Именная икона Канва Котенок Натюрморт Новый год Пасха Поздравления Святые Схема для вышивки бисером игрушка Схема для частичной вышивки бисером МикаА Схема нанесенная на канву для вышивки нитками Схема под бисер Схемы под бисер Цветы Щенок бант для корзины бисером вышивка бисером ангел вышивка бисером религия детский набор для вышивки крестом иконы иконы микаа канва для вышивки канва с фоном для бисера канва с фоном для ниток кися оптом поздравления схема бисером схема схема для вишивки бісером схема для вышивки МикаА схема для вышивки бисером схема для вышивки бисером МикаА схема для частичной вышивки бисером схемы для вышивки бисером схемы для вышивки на ткани фон на канве цветная канва